“Теплі кредити” видаватимуть востаннє у 2020 році — Мінрозгром

Оцініть статтю

  Поділіться Вашою думкою з нами

  [recaptcha class:recaptcha]

  Уряд отримав багато звернень щодо збільшення фінансування програми “теплих кредитів” на 2020 рік, але вирішив залишити бюджет у обсязі минулих років

  Урядова програма “теплих кредитів” діятиме у 2020 році востаннє, після цього її замінять програми енергоефективності Фонду енергоефективності.

  Про це розповіла міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час Всеукраїнського форуму Фонду енергоефективності.

  “Було багато звернень щодо підвищення фінансування програми “теплих кредитів”. Рішення ухвалене таке: у цьому році (2020-му, — ред.), що буде транзитним від програми “теплих кредитів” до Фонду енергоефективності, лишається фінансування в обсязі попередніх років, 400 млн грн. Але з наступного року ми повинні перейти до повноцінного функціонування програми енергоефективності через Фонд”, — зазначила Бабак.

  Вона наголосила, суттєвою відмінністю програм Фонду стане те, що фінансування виділятиметься на комплексні рішення з термомодернізації. За її словами, такі рішення гарантовано призведуть до скорочення споживання, адже будуть впроваджуватися лише після розробки технічного обгрунтування.

  Бабак також нагадала, що у проекті бюджету, що днями був поданий до парламенту, закладено 1,6 млрд грн на фінансування Фонду енергоефективності.