Моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за липень 2019 року

Оцініть статтю

  Поділіться Вашою думкою з нами

  [recaptcha class:recaptcha]

  Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за липень 2019 року.

  Моніторинговий звіт містить також глосарій – короткий опис актів законодавства ЄС у сферах енергетики та довкілля, які Україна має запровадити в рамках виконання Угоди про Асоціацію.

  Завантажити звіт: Енергетичні реформи: огляд липня 2019 року

  Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” ставить за мету посилення ролі громадянського суспільства в адвокації реформ в енергетиці та пов’язаних секторах.

  Ключовими цілями проекту є:
  • моніторинг втілення Угоди про Асоціацію в частині енергетики, включаючи відповідні зобов’язання щодо довкілля та питань, пов’язаних з торгівлею;

  • посилення спроможності громадських експертів та місцевих діячів відслідковувати фактичну реалізацію реформ;

  • сприяння громадському діалогу для належної імплементації Європейських реформ енергетики та довкілля;

  • інформування заінтересованих сторін та українського суспільства про значення та потенційні вигоди Європейських реформ в енергетиці та довкіллі для того, щоб дати їм можливість тримати уряд підзвітним за проведення реформ.

  Ця публікація була розроблена за сприяння Європейського Союзу в рамках Ініціативи EU4Energy та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у рамках Проекту “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію”. За зміст цієї публікації несуть відповідальність Громадська організація «ДІКСІ ГРУП», а також Громадянська мережа «ОПОРА», Всеукраїнська громадська організація «Енергетична Асоціація України», Ресурсно‐аналітичний центр «Суспільство і довкілля», Асоціація «Європейсько‐Українське енергетичне агентство». Зміст цієї публікації не жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та/або Міжнародного фонду «Відродження».

  До ініціативи EU4Energy належить вся підтримка ЄС, націлена на покращення енергозабезпечення,енергетичної безпеки та взаємозв’язків, а також на просування енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії у країнах Східного партнерства –Азербайджані, Білорусі,Вірменії,Грузії, Республіці Молдова та Україні. ЄС надає цю підтримку шляхом фінансування проектів та програм, що сприяють реформуванню енергетичних ринків та скороченню національноїенергетичної залежності та споживання. В більш довгостроковій перспективі, енергозабезпечення станє більш надійним, прозорим та фінансово доступним, скорочуючи таким чином енергетичний дефіцит та зменьшуючи вартість рахунків за електроенергію як для громадян, так і для приватного сектору. Додаткова інформація на веб-сторінці: www.EU4Energy.eu