Брифінг «Відповідність урядового плану вимогам Угоди про Асоціацію в енергетиці»

15 жовтня 2019 року спільний проект Європейського Союзу та Фонду «Відродження» «Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію» презентує оцінку стану виконання реформ в Україні у секторах енергетики та довкілля згідно Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також наступні необхідні кроки.

Експерти розкажуть про досягнення і проблеми в наступних сферах: газ, електроенергетика, енергоефективність, бізнес-клімат в енергетиці, нафта та навколишнє середовище.

Учасники:

  • Світлана Голікова, експерт коаліції «Енергетичні реформи»
  • Ілля Полулях, експерт коаліції «Енергетичні реформи»
  • Роман Ніцович, директор з досліджень «ДІКСІ ГРУП»
  • Геннадій Рябцев, експерт коаліції «Енергетичні реформи»
  • Наталія Андрусевич, голова правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля»
  • Тетяна Бойко, координаторка програм Громадянської мережі «ОПОРА»
  • Олександра Гуменюк, директорка асоціації «Європейсько-Українське енергетичне агентство»
  • Сергій Сидоренко, редактор «Європейської правди»
  • Юрий Панченко, редактор «Європейської правди»

Для акредитації, будь ласка, заповніть форму За додатковою інформацією просимо звертатися до Вікторії Тороп, [email protected] або за тел.: +380 68 990 33 05.Робочі мови:  англійська та українська. Буде забезпечено синхронний переклад.

Довідкова інформація: Проект «Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію» фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження». Його виконують громадська організація «ДІКСІ ГРУП», громадянська мережа «ОПОРА», всеукраїнська громадська організація «Енергетична Асоціація України», ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» та асоціація «Європейсько-Українське агентство». Проект моніторить втілення Угоди про асоціацію в частині енергетики, сприяє діалогу для належної імплементації європейських реформ, у тому числі через експертів з громадського сектору, а також інформує суспільство про хід реформування в енергетиці та довкіллі, значення та потенційні вигоди цих змін. Проект триває з травня 2016 року до грудня 2019 року.