Запрошуємо на дискусію щодо створення нафтових резервів в Україні

Оцініть статтю

Поділіться Вашою думкою з нами

5 квітня 2019 року о 11:00 відбудеться круглий стіл «Створення нафтових резервів: годі зволікати».

Посилення залежності від зовнішніх постачань нафтопродуктів, передусім із країн Митного союзу, зумовлює необхідність прискорення робіт зі створення в Україні мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів, вимоги до яких встановлені Директивою 2009/119/ЄС. Наявність таких запасів є основним елементом гарантування енергетичної безпеки держави у випадку криз постачання, спричинених політичними, соціальними, військовими чи техногенними чинниками.

Обговорення має на меті пришвидшити вирішення питання вибору моделі створення нафтових резервів та ухвалення нормативно-правових актів, що врегулюють механізми формування резервів, умови їх зберігання, розблокування (використання) та оновлення, консолідувавши зусилля органів влади, міжнародних партнерів і громадськості для пошуку оптимальних рішень.

Учасники:  Вадим Мосійчук, голова Державного агентства резерву України; Олег Дудкін, Керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; Тарас Ткачук, старший аналітик DiXi Group; Геннадій Рябцев, незалежний експерт; Сергій Сапєгін, голова Комітету з питань розвитку економічної конкуренції при Торгово-промисловій палаті України; Олександр Суходоля, завідувач відділу енергетичної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень.

Для акредитації, будь ласка, заповніть форму: https://goo.gl/forms/mgRLR87Ldus8hyZZ2 .
За інформацією звертайтеся до Вікторії Тороп: v.torop@dixigroup.org , +380 68 990 33 05.

Місце проведення: Український кризовий медіа центр, Український дім, вул. Хрещатик 2.

Довідкова інформація: Захід організовано в рамках проекту “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію”. Проект здійснюється громадською організацією «ДІКСІ ГРУП», а також громадянською мережею «ОПОРА», всеукраїнською громадською організацією «Енергетична Асоціація України», ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» та асоціацією «Європейсько-Українське агентство» за фінансової підтримки Європейського Союзу та співфінансування Міжнародного фонду «Відродження».