В уряді анонсували три кораблі з антрацитом

Оцініть статтю

Поділіться Вашою думкою з нами

До України з 8 по 12 вересня прибудуть три кораблі з енергетичним вугіллям марки “А” в порт «Південний».

Про це сказав віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час засідання Уряду, повідомляє «Укрінформ».

«З 8 по 12 вересня у нас буде пік поставки енергетичного вугілля марки “А”, тобто приходять принаймні три кораблі в порт «Південний», – сказав Кістіон.

Він зазначив, що адміністрація морських портів України і міністерство інфраструктури готові до таких поставок і практично вся логістика вже відпрацьована і готова до прийняття тих обсягів, які будуть приходити. Він також, зазначив, що в підземні сховища закачано 14 млрд метрів кубічних газу, що порівняно до попереднього року на 2 млрд більше. «Я думаю, що ті завдання, які передбачені планами  заходу, тобто обсяг не менше 17 млрд, будуть виконані, виходячи з технічних можливостей», – пояснив він.

Нагадаємо, наприкінці серпня з порту американського міста Балтімор вийшло судно, завантажене 62 тис. тонн енергетичного вугілля. Ще одна партія вугілля має бути орієнтовно 120 тис. тонн, і має прибути в Україну на початку жовтня.

Як раніше повідомлялось, українська державна компанія “Центренерго” домовилась про постачання зі США 700 тисяч тонн вугілля антрацитової групи до кінця 2017 року.