В ЄС запустили платформу для допомоги вугільним регіонам під час транформації

Оцініть статтю

Поділіться Вашою думкою з нами

11 грудня Марош Шефчович, віце-президент Європейської комісії, Мігель Аріас Каньете, комісар з питань клімату, та Коріна Крецу, комісар з питань регіональної політики, запустили Платформу для вугільних регіонів, які перебувають в процесі реформування.

Платформа є частиною пакету “Чиста енергетика для всіх європейців”. Її метою є допомога державам-членам та регіонам у їхніх зусиллях щодо модернізації економіки та підготовки їх доструктурного та технологічного переходу в вугільних регіонах, повідомляють в Єврокомісії.

Платформа сприятиме розробці довгострокових стратегій у вугільних і вуглецевих регіонах для посилення екологічно чистої енергетики, з акцентом на соціальній справедливості та фінансуванні реальної економіки. З цією метою Комісія об’єднає посадових осіб Європейського Союзу, національних, регіональних та місцевих зацікавлених сторін, залучених до процесу переходу, щоб допомогти їм розвивати партнерські відносини та навчитися досвіду один одного.

Запуск відбувся під час саміту “Одна планета”, скликаного президентом Франції Еммануелем Макроном для відзначення другої річниці Паризької угоди.