Українські експерти запрошують до обговорення шляхів розблокування реформи НКРЕКП

Оцініть статтю

Поділіться Вашою думкою з нами

28 вересня експерти громадської організації «ДІКСІ ГРУП» ініціюють публічне обговорення з метою запобігти зриву реформи та інституційного колапсу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в Україні.

 

Реалізація реформи опинилася в під загрозою зриву, оскільки згідно Плану ротації НКРЕКП, 26 листопада буде звільнено наступних двох комісіонерів, а Конкурсної комісії для відбору нових досі не створено. Відтак, регулятор втратить кворум для прийняття рішень, а Україна залишиться без головного «арбітра» енергетичних ринків. Враховуючи регламентовані Законом «Про НКРЕКП» процедури з відбору нових членів Комісії, можна стверджувати, що роботу НКРЕКП буде паралізовано на 1,5-2 місяці щонайменше.

 

ЗМІ люб’язно запрошуються до участі в:

Що?              Круглий стіл «Два місяці без НКРЕКП: як бути енергосектору?»

Коли?           28 вересня 2017 року о 14:30

Де?               Український кризовий медіа центр, Український дім, вул. Хрещатик 2.

 

Учасники:  Олександр Домбровський, В.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК; Ольга Бєлькова, Заступниця Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК; Олексій Рябчин, Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВРУ з питань ПЕК; Дмитро Вовк, Голова НКРЕКП; Йоганнес Баур, Перший радник і начальник операційного відділу Представництва ЄС в Україні; Шукру Богут, Старший Радник з питань енергетики місії USAID в Україні; Людмила Бутенко, керівник програм із питаннь інфраструктури та сталого розвитку в Україні, Білорусі, Молдові групи Світового банку; Марина Петров, Заступник Директора ЄБРР в Україні; Євген Бистрицький, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»; Олена Павленко, Президент DiXi Group.

 

Для акредитації будь ласка, заповніть форму: https://goo.gl/forms/ZRxjVPVUvh9IgX7S2 . За додатковою інформацією просимо звертатись до Вікторії Тороп, v.torop@dixigroup.org або тел.: +380 68 990 33 05.

Довідкова інформація: Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію” ставить за мету посилити роль громадянського суспільства в адвокації реформ у сфері енергетики та пов’язаних секторах. Проект здійснюється громадською організацією «ДІКСІ ГРУП», а також громадянською мережею «ОПОРА», всеукраїнською громадською організацією «Енергетична Асоціація України», ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» та асоціацією «Європейсько-Українське агентство» за фінансової підтримки Європейського Союзу та співфінансування Міжнародного фонду «Відродження».