НКРЕКП оприлюднила пропозиції до проекту Правил ринку електроенергії

Оцініть статтю
(оцінок: 2, середнє: 3.50 із 5)

Поділіться Вашою думкою з нами

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) оприлюднила узагальнені зауваження і пропозиції до проекту постанови “Про затвердження Правил ринку”, яку було розроблено в рамках імплементації закону України “Про ринок електричної енергії”.

Відкрите обговорення  зауважень і пропозицій до проекту постанови відбудеться 21 лютого 2018 року в 10:00 в офісі НКРЕКП (м.Київ, вул. Смоленська, 19).

Проект постанови НКРЕКУ “Про затвердження Правил ринку”, а також матеріали до нього опубліковані на офіційному сайті регулятора.

Правила ринку є основним документом, який визначає порядок реєстрації учасників ринку електроенергії, порядок врегулювання небалансів , правила балансування, правила функціонування ринку допоміжних послуг, порядок проведення розрахунків за балансування ринку і ринку допоміжних послуг, порядок виставлення рахунків, порядок внесення змін до правил ринку, положення про функціонування ринку при виникненні надзвичайної ситуації в ОЕС України.