Комітет енергетики ВРУ скасував засідання про приведення НКРЕКП до конституційності

Оцініть статтю

Поділіться Вашою думкою з нами

Проект закону “Про внесення змін до законів України щодо забезпечення конституційних принципів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” досі не зареєстрований у Верховній Раді

Парламентський комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг скасував своє засідання, де мав би розглянути законопроект про забезпечення конституційних принципів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Оголошення про скасування засідання з’явилося на сайті комітету о 13:53, тоді як засідання мало розпочатися о 14:15. Дата наступного засідання не оголошена.

Зазначимо, що вказаний проект закону так і не був зареєстрований у Верховній Раді. Його автором є голова комітету з енергетики та ЖКП Андрій Герус.

На засіданні також мала бути представлена доповідь міністра енергетики та захисту довкілля Олексія Оржеля щодо стану підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.