Єврокомісія запустила сайт для вивчення енергетичної бідності

Оцініть статтю

Поділіться Вашою думкою з нами

В понеділок 29 січня Європейська комісія запустила веб-сайт, метою якого є ознайомитись з проблемою енергетичної бідності.

“Запуск Енергетичної обсерваторії бідності (Energy Poverty Observatory) є важливою віхою в нашій боротьбі за більш справедливу, солідарну  Європу”, – сказав комісар ЄС з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович у Брюсселі, пише EUobserver.

Він також сказав, що дві з трьох країн-членів ЄС не визначають та не вимірюють енергетичну бідність, а також умови її існування.

“Тому ми не намагаємося створити універсальне визначення енергетичної бідності. Це дозволить нам продовжувати працювати разом, вирішувати проблеми енергетичної бідності через кордони та навчитися досвіду один одного – на основі спільного розуміння, яке ми всі поділяємо”, – додав Шефчович.

Опис на веб-сайті обсерваторії говорить: “Бідні домогосподарства отримують неадекватний рівень важливих енергетичних послуг через високі витрату енергії, низькі доходи домогосподарств, неефективні будівлі та прилади, а також конкретні потреби в енергії в побуті”.