Експерти закликають ліквідувати «затори» у енергореформах

Оцініть статтю
(оцінок: 1, середнє: 5.00 із 5)

Поділіться Вашою думкою з нами

17 квітня українські та європейські експерти презентували оцінку реформ у галузі енергетики та довкілля за підсумками 2017 року. Регулярний моніторинг імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС у цих секторах здійснюють 6 робочих груп у межах проекту «Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію». Проект фінансують Європейський Союз та Міжнародний фонд «Відродження».

 

ГАЗ

Головними викликами в реформуванні газової сфери експерти вважають розділення (unbundling) “Нафтогазу”, запровадження конкуренції на роздрібному ринку та перспективи транзиту після 2019 року.

«Україні слід довести, що реформа газового сектору продовжується і приносить конкретні результати для споживачів. Питання щодо цін, яке дискутується урядом спільно з МВФ, не може бути вирішене окремо від питання про відкриття ринку для конкуренції. Це – усунення всіх перешкод для вільного вибору постачальника газу,» – зауважив керівник проектів і програм аналітичного центру DiXI Group Роман Ніцович.

Інша дилема, на яку не дала відповідь навіть переконлива перемога у Стокгольмському арбітражі – майбутнє української ГТС та її завантаження з 2020 року.

«На зовнішньому і внутрішньому фронтах стоїть завдання отримати гарантовані обсяги транзиту. Найкращим засобом не допустити побудову обхідних газопроводів є виконання «домашньої роботи». Перед урядом і “Нафтогазом” стоїть надзавдання – відкинути спори і знайти спільне бачення щодо моделі відокремлення оператора ГТС, а також залучення західного оператора в якості партнера,» – наголосив експерт.

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

Зі слів керівника експертної групи «Електроенергія та ядерна безпека» Світлани Голікової, заходи, що були передбачені Планом імплементації Угоди про Асоціацію, в цілому виконуються, хоча існує загроза затримок із запуском нової моделі ринку електроенергії.

«Невизначеність з розділенням (unbundling) обленерго та затримка із заходами щодо корпоратизації НЕК «Укренерго» та отримання ним статусу сертифікованого оператора системи передачі створюють загрози для запровадження ринку з 2019 року.

Перешкодою може стати наявність неврегульованої заборгованості на діючому ринку електроенергії та затримка у внесені на розгляд Верховної Ради України законопроекту щодо особливостей погашення заборгованості за електричну енергію, що утворилася на оптовому ринку,» – зауважила експерт Світлана Голікова.

НАФТА

У нафтовій сфері, зі слів експерта Геннадія Рябцева, досягнуті урядом результати все менше співвідносяться з офіційно проголошеними планами. Частішають повідомлення про ухвалення владних рішень, попри продовження роботи над ними. Акти перевірок діяльності відповідальних інституцій несподівано засвідчують припинення роботи над гучно анонсованими раніше проектами. Міненерговугілля, Мінприроди, Держгеонадра вважають низку завдань виконаними, хоча розроблені ними проекти документів повернуті для доопрацювання.

«Без будь-яких обґрунтувань подовжуються терміни виконання завдань, зокрема з формування мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів, ухвалення нового Кодексу про надра, затвердження рекомендацій із контролювання роботи автозаправних станцій. Причини невиконання зобов’язань не аналізуються, не визначаються відповідальні за зрив установлених термінів, не береться до уваги, що ресурсів на імплементацію перенесених завдань у наступних періодах не передбачено,» – резюмував Геннадій Рябцев

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Основними перешкодами реформ у сфері енергоефективності, зі слів фахівця Громадянської мережі «ОПОРА» Юлії Чеберяк, є недостатнє фінансування, а також затримка з ухваленням і оприлюдненням ключових документів щодо роботи Фонду енергоефективності.

«В умовах відсутності стабільного фінансування заходів з енергоефективності, затримки із впровадженням реальної монетизації субсидій та розробки законодавства, необхідного для запуску Фонду енергоефективності, загрожує провалом цілей зі скорочення споживання та ще значнішим видатками державного бюджету протягом наступного опалювального сезону,» – наголосила Юлія Чеберяк.

БІЗНЕС-КЛІМАТ

У сфері бізнес-регулювання експерти відзначають, що процес ротації членів НКРЕКП запущено надто пізно через штучне затягування. Верховна Рада, уряд та президент делегували своїх представників та завершили формування складу Конкурсної комісії з добору завершили лише восени. Це спричинило відсутність кворуму в складі НКРЕКП і Верховною Радою терміново були прийняті зміни до закону «Про НКРЕКП», якими президенту дали повноваження на 3 місяці призначити без конкурсу комісіонерів на вакантні посади.

«Водночас у 2017 році вступив в дію ЗУ “Про державну допомогу суб’єктам господарювання”. Забезпечити недискримінаційний доступ до державний ресурсів для підтримки бізнесу – важливе завдання, яке покладено на Антимонопольний комітет. Відтак, необхідно забезпечити інституційну спроможність Комітету якісно виконувати це завдання. Зокрема, станом на кінець року досі не почав наповнюватись Портал державної допомоги,» – наголосив аналітик DiXI Group Андрій Білоус.

 

ДОВКІЛЛЯ

Найбільшим досягненням в екологічній сфері у 2017 році експерти вважають прийняття закону про оцінку впливу на довкілля та Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок.  Тим не менше, обидва документи для їх практичної реалізації потребують низки підзаконних актів.