Добове балансування ринку газу під загрозою зриву – “Укртрансгаз”

Оцініть статтю

Поділіться Вашою думкою з нами

АТ “Укртрансгаз” звернулося до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, заявивши про спроби саботувати реформи ринку та не допустити впровадженню добового балансування в Україні.

Про це повідомляється на сайті УТГ.

“Протягом останнього тижня в публічному просторі активно викривляється інформація про стан роботи Інформаційної платформи добового балансування. У тому числі поширюється інформація, яка повністю не відповідає дійсності або торкається виключно вузькопрофесійних питань і технічних аспектів, що вирішуються в робочому порядку”, – йдеться у заяві УТГ.

Такі дії можуть нівелювати зусилля країни у проведенні однієї з ключових реформ, яку уряд України зобов’язався виконати в рамках асоціації з ЄС у 2014 році, підкреслили у компанії.

“Ми розцінюємо такі дії частини недобросовісних гравців як такі, що дискредитують репутацію Оператора ГТС та наносять шкоду інтересам державної компанії”, – заявив “Укртрансгаз”.

Також компанія повідомила, що сім облгазів звернулися з проханням продовжити термін подання даних про закриття газової доби 2 березня: Миколаївгаз, Дніпрогаз, Дніпропетровськгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз, Львівгаз, Запоріжгаз.

“Оскільки в таких умовах неможливо сформувати алокацію газової доби, Укртрансгаз змушений подовжити терміни подачі остаточних даних про відбори доби 2 березня до 12:00 04 березня”, – повідомив УТГ.