Брифінг

Оцініть статтю
(оцінок: 1, середнє: 5.00 із 5)

Поділіться Вашою думкою з нами

10 липня 2019 року спільний проект Європейського Союзу та Фонду «Відродження» «Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про асоціацію» презентує оцінку стану виконання реформ в Україні у секторах енергетики та довкілля згідно Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також наступні необхідні кроки.

Експерти розкажуть про досягнення і проблеми в наступних сферах: газ, електроенергетика, енергоефективність, бізнес-клімат в енергетиці, нафта та навколишнє середовище.

Під час брифінгу також відбудеться презентація дослідження відповідності європейському курсу енергетичних програм політичних партій, які планують брати участь у виборах до Верховної Ради-2019. Дослідження здійснене редакцією «Європейської правди» за сприяння коаліції «Енергетичні реформи».

Учасники:

Робочі мови:  англійська та українська. Буде забезпечено синхронний переклад.

Для акредитації, будь ласка, заповніть форму. За додатковою інформацією просимо звертатися до Вікторії Тороп, v.torop@dixigroup.org або за тел.: +380 68 990 33 05.