Аудит діяльності НКРЕКП має бути завершено в березні – Вовк

Оцініть статтю

Поділіться Вашою думкою з нами

Завершення аудиту діяльності Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), який проводить Секретаріат Енергетичного співтовариства, попередньо очікується в березні 2018 року.

“Очікуємо (завершення – ред.) орієнтовно в березні. За ідеєю (такий аудит – ред.) повинен показати огляд юридичний і ключових рішень, зняти політичні звинувачення проти комісії і показати досягнення і зони для поліпшення”, сказав Вовк.

Як відомо, 17 серпня співробітники НАБУ провели обшуки в будівлі Національної комісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг в рамках кримінального провадження про змову в інтересах генкомпаній при затвердженні формули “Роттердам+”. Голова НКРЕКП всі звинувачення співробітників НАБУ спростовує.

Зі свого боку, Регулятор звернувся до секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства з проханням провести незалежний аналіз його діяльності.

На думку Дмитра Вовка, аудит Енергетичного Співтовариства дозволить реально оцінити роботу НКРЕКП і сприятиме посиленню допомоги Україні в проведенні реформ з боку міжнародних структур.

Нагадаємо, в середині листопада повідомлялося, що Секретаріат Європейського Енергетичного Співтовариства планує до кінця 2017 року завершити аналіз діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).